Yukarı Çık

Turnuvalar

Ford Futgolf Ligi’nde büyük heyecan bu kez Kuşadası’na taşınıyor. 2021 sezonunun 3. etabı 24-26 Haziran’da Kuşadası Uluslararası Golf Kulübü sahasında yapılacak.

Ford Futgolf Kupası’nın üçüncü tur eşleşmeleri ve Futgolf Kulüpler Ligi’nin ikinci hafta karşılaşmaları da bu turnuva ile devam edecek.

Kuşadası’ndaki turnuvamıza bu yıl Ford Kahyaoğulları ana sponsor olarak destek veriyor. Ayrıca diğer değerli sponsorlarımız Maçkolik ve Renk Matbaa da önceki turnuvalarda olduğu gibi yanımızda yer almaya devam edecekler. Türkiye’de Futgolf sporunun gelişimi için sağladıkları büyük katkılar için tüm sponsorlarımıza bir kez daha gönülden teşekkür ederiz.

Cumartesi oynanacak final ayağı TRT Spor Yılıdız ekranlarından canlı yayınlanacak turnuvamıza yine 100’ün üzerinde oyuncunun katılması bekleniyor.

En teknik sahalarımızdan olan Bodrum Golf Kulübü sahası sürpriz sonuçlara açık bir saha olma özelliğine sahip. Neredeyse tüm delikler birbirinden farklı bir oyun stratejisi gerektirdiğinden oldukça renkli bir turnuva bizleri bekliyor.

Turnuvaya kayıt olmak için 22 Haziran’a kadar info@futgolf.org adresine mesaj gönderebilirsiniz.

Kuşadası’nda görüşmek dileğiyle!

Saygılarımızla.
FGSD Yönetim Kurulu adına Özcan Cezan

Futgolf Gençlik ve Spor Derneği

“Ford Futgolf Ligi’nde 2021 sezonunun 2. etabı 3-5 Haziran’da Ortakent’teki Bodrum Golf Kulübü sahasında düzenlenecek.

Bu sezon düzenlenmeye başlanan Ford Futgolf Kupası ikinci tur karşılaşmaları ile yeni statüsü ile Futgolf Kulüpler Ligi’nin ilk haftası da Bodrum’da yapılacak.

Turnuvamıza, geçen sene olduğu gibi Ford Helvacıoğlu ana sponsor olarak destek verecek. Ayrıca diğer değerli sponsorlarımız Maçkolik, UniqueBrands ve Renk Matbaa da bu turnuvada yanımızda yer alacaklar.

Cumartesi yapılacak final TRT Spor Yıldız ekranlarından canlı yayınlanacak turnuvamızın bu büyük heyecanına, 100’e yakın oyuncu ile birlikte sizler de ortak olabilirsiniz.

En teknik sahalarımızdan olan Bodrum Golf Kulübü sahası sürpriz sonuçlara açık bir saha olma özelliğine sahip. Neredeyse tüm delikler birbirinden farklı bir oyun stratejisi gerektirdiğinden oldukça renkli bir turnuva bizleri bekliyor.

Turnuvaya 1 Haziran’a kadar kayıt olabilmek için info@futgolf.org adresine mesaj gönderebilirsiniz.

Bodrum’da görüşmek dileğiyle!“

Futgolf Gençlik ve Spor Derneği

İzmir şehrinin ilk futgolf sahası İzmir Golf Kulübü’nde 2 Mart 2021 Salı günü açılıyor.

Açılış oyununa yaklaşık 60 oyuncunun katılması bekleniyor. 9 delikli futgolf sahasında 2 tur atılarak toplamda 18 delikli oyun oynanacak.

Saha saat 11.00 ile 18.00 arasında sadece futgolfçülerin kullanımına sunulacak. Oyun çıkış saatleri önümüzdeki hafta içinde planlanacaktır.

Tüm futgolfseverleri Urla’ya bekliyoruz.

Futgolf Gençlik ve Spor Derneği

FGSD 2020 Futgolf Turu’nda 4. turnuvamız 16-18 Ekim’de Bodrum Golf Kulübü sahasında oynanacak.

Kuşadası’ndan sonra bir turnuvamız daha TRT Spor 2 ekranlarında olacak. Turnuva şampiyonunun belli olacağı pazar günü saat 10:00-12:00 arasındaki canlı yayını takip ederek tam 100 oyuncun yarışacağı bu büyük heyecana ortak olabilirsiniz.

Türkiye’de futgolfün en büyük destekçisi Ford Otosan bu kez Ford Helvacıoğlu ile turnuva ana sponsoru oldu. Ayrıca diğer değerli sponsorlarımız Maçkolik, Acıbadem Sağlık, Payeds, Renk Matbaa ve See You Travel da bu turnuvada yanımızda olacaklar..

Bodrum Golf Kulübü sahası şu ana kadar oynanan turnuvalar arasında en teknik saha olarak göze çarpıyor. Neredeyse tüm delikler birbirinden farklı bir oyun stratejisi gerektirdiğinden oldukça renkli bir turnuva bizleri bekliyor.

Şimdiden teşekkürler.
Özcan Cezan
FGSD
Futgolf Gençlik ve Spor Derneği

Değerli futgolfseverler,

Antalya'da 18-20 Eylül'de National Golf sahasında yapılacak ve bu sezon düzenleyeceğimiz 3. büyük turnuva için geri sayım başladı. National Golf ilk kez bir futgolf turnuvasına ev sahipliği yapacak ve oyuncular için oldukça farklı ve heyecanlı bir deneyim sunacak.

18 delikli "Ada" sahasında cumartesi günü oynanacak ilk tur sonrasında pazar günü final etabı ile turnuvada şampiyon ve dereceye girenler belli olacak.

Turnuvaya katılmak için 16 Eylül tarihine kadar info@futgolf.org email adresine mesaj gönderebilirsiniz. Tüm futgolfseverleri Antalya'ya bekliyoruz.

Futgolf Gençlik ve Spor Derneği

Değerli futgolfseverler,

30 Ağustos Zafer Bayramımızı tüm gün sürecek, karnaval havasında özel bir organizasyon ile kutluyoruz. Seksene yakın oyuncu bu anlamlı kupa için Ataşehir Golf Kulübü sahasının güzel atmosferinde eğlenceli bir gün geçirip keyifli bir mücadele içine girecekler.

Bu özel günde yapılacak turnuvada ilk 3 sırayı alacak oyuncular BraunShop (www.braunshop.com.tr) sponsorluğunda hediye çekleri kazanma şansına sahip olacaklar.

Bu özel turnuva Eylül ayından sonra devam edecek FGSD Türkiye Futgolf Şampiyonası turnuvaları öncesinde de iyi bir antrenman fırsatı sunacak.

Futgolf Gençlik ve Spor Derneği

Müthiş bir finale sahne olan 2019 sezonundan sonra 2020 Futgolf Turu’na hız kesmeden bıraktığımız yerden başlıyoruz!

7-9 Şubat tarihlerinde @titanicdeluxebelek’te düzenlenecek turnuvanın ana sponsoru ise futgolfün gelişimine büyük desteğini sürdüren Ford Store @bilallerpremium oldu.

Yaklaşık 80 oyuncunun yer alacağı yılın ilk turnuvasında 7 Şubat Cuma günü antrenman günü olarak belirlendi. Aynı akşam yapılacak kura çekimi ile 8 Şubat Cumartesi günü turnuvanın 18 delik üzerimden oynanacak ilk ayağı yapılacak. 9 Şubat ise büyük bir mücadelenin beklendiği final günü kupa töreni ile son bulacak. Dereceye giren oyuncular aynı zamanda Ford Store Bilaller Premium sponsorluğunda çeşitli ödüller kazanacak.

Tüm oyuncular ve futgolfseverlere keyifli bir turnuva dileriz.

Futgolf Gençlik ve Spor Derneği

THE GRAND FINAL 13-15 ARALIK:

Dünyada hızla büyüyen sporlarının başında gelen, golf ile futbolun karışımından oluşan hibrit bir oyun olan Futgolf, Türkiye’nin bugüne kadar yapılmış en büyük ve en yüksek katılımlı turnuvasıyla 13-15 Aralık’ta Antalya’da sevenleriyle buluşuyor. Ülkemizin en büyük futgolf oluşumu Türkiye Futgolf Gençlik ve Spor Derneği’nin düzenlediği Ford Store Bilaller Antalya Futgolf Grand Final Turnuvası’nda 80 katılımcı birbirinden değerli ödüller için sahaya çıkıyor.

Sponsorlarımızdan Titanic Deluxe Golf Belek sahasındaki turnuvaya Ford Store Bilaller ana sponsor, Maçkolik, Acıbadem Sport ve Bilcee Tekstil ise altın sponsor olarak destek veriyor. Turnuva sonunda 7 etaplı Türkiye Şampiyonası’nın kazananı da belli olacak. Daha önce katılımcılar 2 kez Ataşehir Golf Club’ta, 2 kez Kuşadası Golf Club’ta 2 kez de Bodrum GolfClub’ta kozlarını paylaşmıştı. Antalya’daki son ayakla birlikte şampiyon da ödülüne kavuşacak. Toplam 150 bin TL değerinde ödül dağıtılacak turnuvada gümüş sponsorlarımız ise Carwax, Sportinn Nike Mağazaları, Sosyal Halı Saha, Dentakademi, See You Travel, Mas Çorap, Ferro Saat ve Renk Matbaa.

Türkiye’nin en büyük futgolf oluşumu Türkiye Futgolf Gençlik ve Spor Derneği’nin düzenlediği turnuvanın programı ise şu şekilde:

  13 Aralık Cuma

 • 09.00-17.00 Serbest antrenman
 • 21.00 Oyunculara brifing ve dörderli gruplar için kura çekimi

 • 14 Aralık Cumartesi

 • 10.30 Oyunların başlaması
 • 14.00 Oyunların bitişi

 • 15 Aralık Pazar

 • 09.30 Oyunların başlaması
 • 13.00 Oyunların bitişi
 • 13.00-15.00 Barbekü partisi
 • 13.30-14.30 Ödül töreni
Futgolf Gençlik ve Spor Derneği

3.FGSD Kuşadası Master Cup 20-22 Eylül:

Futgolf Gençlik ve Spor Derneği (FGSD) tarafından 2019 yılında düzenlenecek 5. turnuva olan Kuşadası Masters Cup 20-22 Eylül tarihleri arasında Kuşadası Golf Kulübü’nde yapılacak. Herkesin katılımına açık olan turnuva aynı zamanda FGSD üyeleri için Türkiye klasmanına da puan verecek.

  Kuşadası’nda 22-24 Mart tarihlerinde düzenlenen ve 33 kişinin katıldığı turnuvada ilk 5 sırayı şu isimler paylaşmıştı:

 1. Volkan Okandar (157)
 2. Ralph Tolga (159)
 3. Levent Baş (166)
 4. Emrecan Domaç (167)
 5. Sinan Bardak (167)

Doğal alanın inişli çıkışlı hatlarını takip ederek tasarlanan büyüleyici güzellikteki Kuşadası Golf Kulübü sahası, koruma altında olan bir milli parkın yanı sıra Ege Denizi ve Samos Adası’nın şahane manzarasını da sunuyor. Turnuva boyunca saha sınırları içinde bulunan otelde konaklama imkanı da bulunuyor.

Turnuva Programı:

  20 Eylül Cuma

 • 13:00 Antrenman (saat 13.00 ve sonrası istenilen zamanda)
 • 20:30 Tee kuraları çekilişi ve sonrasında otelde yemek organizasyonu
 • 21 Eylül Cumartesi

 • 11.30 İlk tee çıkışı
 • 18:00 Kuşadası Golf Kulübü’nde barbekü.
 • 22 Eylül Pazar

 • 08.30 İlk tee çıkışı
 • 15:00 Kupa töreni

Turnuvada yer almak isterseniz info@futgolf.org email adresine yazabilir veya 05323663740 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Futgolf Gençlik ve Spor Derneği

2.Kuşadası, Footgolf Açılış Turnuvası – 22-24 Mart:

Açıklama: 22 - 24 Mart 2019 Footgolf Açılış Turnuvası

 • Ramada Resort By Wyndham Kuşadası & Golf’te Oda
 • Kahvaltı Konaklama
 • Tek Kişilik Oda / Gecelik: 220 ₺
 • İki Kişilik Oda / Gecelik: 310 ₺
 • Üç Kişilik Oda / Gecelik: 430 ₺
 • Dört Kişilik Oda / Gecelik: 545 ₺
 • Turnuva Katılım Ücreti / Kişi Başı: 250 ₺
 • Belirtilen fiyatlarımıza saha - otel transferi dahildir.
 • Bilgi ve Rezervasyon için: 0531 082 25 39
Futgolf Gençlik ve Spor Derneği

1.Ataşehir Open 2019 – 17 Şubat :

Açıklama: 2019’un ilk futgolf turnuvası Ataşehir Golf Kulübü’nde (@atasehirgolf) gerçekleşecek. FGSD’nin ilk puan vereceği turnuvada;

@brauntrr ‘den kazananlara değerli ödüller

@delonghiturkiye ‘den gün boyu kahve ikramı

@kosebasi_tr kalitesiyle barbekü partisi

@rancheromexico ‘dan süpriz fırsatlar sizleri bekliyor olacak.

Katılmak için geç kalmadan iletişime geçin, katılım 60 kişi ile sınırlıdır.

Futgolf Gençlik ve Spor Derneği